Telefonn� ��slo

Put your alternative Non Flash content here.

Je Vám teplo nebo zima? Vše Vám vyřeší OTT KLIMA ze Zlína. OTT + KLIMA = PRIMA!

Historie

OTT Klima

Začalo to v roce 1991, kdy se německá firma OTT GmbH Industrielufttechnik začala více prosazovat na českém a slovenském trhu. A to prostřednictvím svého zastoupení se sídlem ve Zlíně. Ještě před rokem 1991 však byla jedním z dodavatelů technologie chlazení do plastikářského závodu ve Slušovicích. Nevýhodou tohoto zastoupení však byla určitá omezení přímého obchodování. Z tohoto důvodu, a také pro snadnější uspokojování požadavků svých zákazníků v České republice, byla v roce 1994 založena společnost OTT KLIMA, s.r.o.

 

Je však třeba uvést, že původní mateřská firma OTT GmbH Industrielufttechnik se jako odborná firma zabývá projektováním a dodávkami na úseku klimatizace, vzduchotechniky a zejména průmyslového chlazení. Majitel a jednatel této německé firmy Herbert Ott se uvedenou problematikou zabývá více než 40 let. Studoval a pracoval řadu let v USA u firem IDEAL STANDARD, později TRANE. Je tedy ve svém oboru uznávaným odborníkem i jako člen VDI – Sdružení německých inženýrů.

 

Od počátku činnosti je firma OTT KLIMA, s.r.o., věrná svým dodavatelům, vždyť jako první začala od roku 1991 do České a Slovenské republiky dovážet japonské klimatizační přístroje FUJITSU vysoké kvality. Totéž platí i v oblasti průmyslového chlazení, když firma OTT KLIMA, s.r.o., propaguje kvalitní výrobky světových výrobců – TRANE, YORK, B.A.C. a OTT.

Od roku 2002, kdy došlo k reorganizaci původní německé firmy, je společnost OTT KLIMA,s.r.o., ryze česká s pokračováním vzájemné spolupráce s firmou OTT GmbH Industrielufttechnik Remagen - www.cooling-systems.com