Telefonn� ��slo

Put your alternative Non Flash content here.

Je Vám teplo nebo zima? Vše Vám vyřeší OTT KLIMA ze Zlína. OTT + KLIMA = PRIMA!

Chladící věže

<- Zpět na Obory činnosti

BALTIMORE AIRCOIL (původně americká firma, dnes výrobní závod v Belgii), OTT KLIMA, S.R.O., a OTT GmbH Industrielufttechnik nabízí několik druhů chladících věží. Nejzajímavější jsou věže pracující s uzavřeným okruhem chladicí vody, tzn. velkou úsporu vody pro provozovatele. Ztráty z odpařování jsou minimální. Protikorozní ochrana kovových částí je zajištěna systémem BALTIBOND.

Chladicí věže se uplatňují zejména v plastikářských podnicích, většinou v kombinaci s chladicím strojem. Chladicí věž dosahuje teploty chlazené vody cca 25°C, což postačuje například na chlazení hydrauliky (oleje), zatímco chladicí stroj ( kompresorové chlazení ) ochladí vodu až na 6°C ( chlazení forem ). Chladicí věž je využitelná zejména v zimním období jako tzv. „volné chlazení“, kde zcela nahradí chlazení kompresorové.

 

Firma OTT GmbH Industrielufttechnik společně s OTT KLIMA,s.r.o., nabízí komplexní řešení problematiky chlazení v plastikářském závodě včetně dodávek dalšího nutného příslušenství jako například čerpadel, průtokoměrů, samočinných elektrokabelů na ochranu potrubí proti zamrznutí, atd. Samozřejmostí je bezplatné poradenství.

 

Chladící věže